Konkurs "Najlepszy Czytelnik 2019 r."

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie "Najlepszy Czytelnik 2018r." O wygranych każdy laureat bedzie poinformowany osobiście przez pracownika Biblioteki.

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem w roku ubiegłym, w tym również się on odbędzie. Zachęcamy do odwiedzania naszej placówki i aktywnego czytelnictwa, by cieszyć się słowem pisanym i pokazać, że w naszej społeczności drzemie siła.

Szczegółowy regulamin konkursu na najlepszego czytelnika 2019r. znajdą Państwo poniżej.

KONKURS "NAJAKTYWNIEJSZY CZYTELNIK 2019 ROKU GBP W ADAMOWIE Z SIEDZIBĄ W POTOCZKU"

CELE KONKURSU:

1. Promocja czytelnictwa.
  2. Wzbudzenie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury.
  3. Popularyzacja wartościowej literatury.
  4. Podnoszenie kultury czytelniczej.

ZASADY KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich czytelników Biblioteki.
  2. Konkurs trwa od 02.01.2019 r. do 30.12.2019 r.
  3. Ocenie konkursowej podlega aktywność i kultura czytelnicza czytelników, której wyrazem jest:
  • liczba wypożyczonych książek (nie więcej niż 6 jednorazowo),
  • terminowość oddawania książek przez czytelnika,
  • dbałość czytelnika o wypożyczone książki,
  • odwiedzanie Biblioteki przynajmniej 1 raz każdego miesiąca.
  1. Zwycięzcę konkursu wyłania Komisja powołana przez Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Adamowie z siedzibą w Potoczku.
  2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 25.01.2020 r.
  3. Zwycięzca konkursu otrzymuje wartościową nagrodę oraz dyplom.
Saturday the 23rd.